Valdemar

Uddannelseslæge

Valdemar Møller Christensen

Ansat fra 1-11-2022.  – 30/4-2023.


benedikte

Uddannelseslæge.

Bennedikte  Mørck Hesel.

Ansat fra 31/7-2022. – 31/7-2023.

Laura

Uddannelseslæge

Laura Smedegaard Kruuse

Ansat fra 1/8-2022 – 31/1-2023.